KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 12433121
nr 1243 3121
Grafiska blad
Parti, bland annat 1700-tal, Lösa blad, olika storlekar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:09:02
100 kr
700 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr